KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145256
nr 1414 5256
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 29x49cm, yttermått inklusive ram: 33x53cm
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:15:09
500 kr
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg